LaenLaenusumma:
Tähtaeg:
Populaarsus:
 
50 - 5000 €
5 päeva - 2 aasta
starstarstarstar_halfstar_border


Placet Group OÜ

location_city Fr. R. Kreutzwaldi 4, Tallinn
mail info@laen.ee
phone +372 663 0110
https://www.laen.ee/

Firmat Laen.ee peetakse üheks esimeseks Eesti laenufirmade seast, kes hakkasid pakkuma erinevat liiki laenusid. Laen.ee veebrilehel on võimalik vormistada taotlust tarbimislaenu või kiirlaenu saamiseks.

Tarbimislaenu otstarve võib olla väga erinev: suurem ost, koolitus, ravi, reisimine jmt. Laenulimiit on 500-5000€, tagasimakse tähtaeg 3-60 kuud. Vajadusel saab tähtaega pikendada. Laenu taotlemine on küllaltki mugav ja lihtne ega nõua palju aega. Peale selle on igal laenuvõtjal õigus tagastada laen ennetähtaegselt, maksmata intressi kasutamata laenuperioodi eest.

Kiirlaen on suurepärane võimalus saada vajalik summa maksimaalselt lühikese ajaga ja lahendada kiirelt oma rahamured. See on aktuaalne olukordades, mil inimene vajab vahendeid arvete tasumiseks ja väiksemateks ostudeks. Laenu võib tervenisti kasutada omal äranägemisel. Laennusumma võib olla 100-1000€ tähtajaga 15 päeva kuni 2 aastat.

Laen.ee pakub laenu kokkuvõttes kõige soodsamatel tingimustel. Selle vormistamiseks on vaja sooritada mõned elementaarsed toimingud:
  • kui te ei ole firma püsiklient, tuleb läbida lihtne registreerimine firma veebilehel
  • kui olete varem firma teenuseid kasutanud, tuleb süsteemis end autoriseerida
  • laenukalkulaatori abil valida laenusumma ja laenuperiood
  • täita taotluse vorm ja saata see läbivaatamiseks

Edasi jääb oodata laenukomisjoni otsust. Tavaliselt võtab see aega kuni 15 minutit. Vastus tuleb SMS-sõnumiga või e-posti aadressile. Registreeritud kasutajaid teenindatakse ööpäevaringselt. Esmakordseid taotlusi käsitletakse iga päev kella 9.00-18.00.

Tasub meeles pidada, et laen on finantskohustus. Seepärast tutvuge enne taotluse esitamist tähelepanelikult laenutingimustega. Küsimuste korral konsulteerige firma esindajatega.

Laenud igaks olukorraks!