MoneyzenLaenusumma:
Tähtaeg:
Populaarsus:
 
500 - 10000 €
6 kuu - 7 aasta
starstarstarstarstar_border


Moneyzen OÜ

location_city Tartu mnt. 84A M302 Tallinn
mail info@moneyzen.eu
phone +372 58 855 553
https://www.moneyzen.eu/

MoneyZen on finantsühendus, kes pakub soodsatel tingimustel laenusid. Laenu saavad võtta kõik soovijad vanuses 18-73 aastat, finantsabi osutamise tingimuseks on vähemalt 450 euro suuruse püsiva kuusissetuleku olemasolu. See peab olema ametlik tulu, mida kinnitavad vastavad laekumised laenuvõtja pangakontole.

Laenusumma valib laenuvõtja ise, see vaieerub 500-st 10 000 euroni. laenu antakse tähtajaga 1-7 aastat, seejuures ei ole laenu väljastamisel üldse tähtsust selle kasutamise sihtotstarve – laenuvõtja otsustab ise, kus ja millele ta MoneyZenilt saadud raha kulutab. Firma veebilehel on mugav laenukalkulaator, kus saab valida laenuperioodi ja summa ning süsteem arvutab automaatselt laenu tagastamise igakuise kohustusliku makse.

Laenu taotlemiseks MoneyZeni veebilehel tuleb registreeruda ja siseneda oma personaalkontole, misjärel võib esitada laenutaotluse. Kui MoneyZeni krediidikomitee on taotluse heaks kiitnud, võib virtuaalse raha kohe üle kanda oma personaalkontolt pangakontole. Laenu tagasimaksmine käib vastupidi: raha tuleb kanda pangaarvelt personaalkontole MoneyZenis.

Kui eil on vabu vahendeid ja soovite aidata teisi laenuvõtjaid, andes raha neile ajutiselt kasutada, on võimalik vormistada investeerimisleping. MoneyZen maksab teile hoiustamise eest teatud intressi.

Pakume võimalust laenata kuni 10 000 € - kiirelt ja mugavalt!