Credit24Laenusumma:
Tähtaeg:
Populaarsus:
 
50 - 4000 €
15 päeva - 2 aasta
starstarstarstarstarstar_border


IPF Digital Estonia OÜ

location_city Lõõtsa 5 (VIII korrus), 11415, Tallinn, Eesti
mail klienditeenindus@credit24.ee
phone +372 1324
https://www.credit24.ee/

Mõtled laenuvõtmisele, aga pelgad võlaorjusse sattumist? Heida kõrvale destruktiivsed mõtted minevikust, sest nüüd saad kasutada Credit24 teenuseid - tegemist on liidriga Eesti tarbimislaenude pakkujate seas. Oma tegevusaja jooksul on firma võitnud sadade tuhandete klientide usalduse.

Eelised
Credit24 pakub klientidele tervet rida plusse:
  1. Rahvusvaheline haare. Firmal on üle 500 000 kliendi mitmes riigis.
  2. Paindlikud tingimused. Credit24 pakub laene 50 kuni 4000 eurot kuni 3-aastase tagasimakseajaga.
  3. Personaalne lähenemine. Minimaalne kuumakse arvutatakse igale kliendile individuaalselt.
  4. Mugav online-teenindus. Credit24 virtuaalses keskkonnas saate vormistada vajalikus suuruses laenu taotluse ja esitada selle kodunt lahkumata. Veebilehel on ka laenukalkulaator tagasimakse suuruse arvutamiseks.
Laenutoodete variandid
Online-firma Credit24 pakub 2 laenuvarianti:
  1. Krediidikonto. Seda valides saate võtta kuni 4000 € fikseerimata tagasimakse summaga, teenustasuta ja lepingutasuta. Krediidikonto teiseks eeliseks on 30-päevane rahulolugarantii. Viimane annab õiguse ütelda leping üles 30 päeva jooksul sõlmimisest. Krediidikonto sobib neile, kel on puhas krediidiajalugu.
  2. Väikelaen. Jutt on personaalsest pakkumisest sularaha väljamaksega 10 minuti jooskul. Sel juhul on vaja tasuda lepingutasu, mis on 2% laenusummast. Väikelaen näeb ette fikseeritud suurusega tagasimakseid.
Vormistamise peensused

Mistahes Credit24 laenutoote taotluse saab vormistada internetis - tuleb vaid veebilehel registreeruda või kasutada tagasisidevormi. Viimasel juhul tuleb täita kontaktandmete ankeet ja oodata, kuni krediidiasutuse töötaja teiega ühendust võtab.

Soodne laen lühikeseks perioodiks!